Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Poznań
Wrocław
Warszawa
Kraków
Gdańsk
Gdynia
Łódź
Katowice
Częstochowa
Toruń
Szczecin
Białystok
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski30 - 80 / 60 min

Arero

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Zapisy na wakacje i rok szkolny 2022/2023 już otwarte! Zapisz się na darmową lekcję próbną!

Arero zaprasza na indywidualne oraz grupowe lekcje z języka angielskiego na każdym poziomie nauczania. Arero to miejsce odpowiednie i przyjazne dla każdego. Zapraszamy osoby dorosłe, dzieci oraz osoby starsze.

Oferujemy wygodne, przyjemne oraz efektywne lekcje online z języka ogólnego oraz specjalistycznego, *] na wszystkich poziomach zaawansowania, od [*A0 do C2.  Doświadczeni i sympatyczni nauczyciele poprowadzą przez wszystkie meandry językowe oraz dołożą wszelkich starań, by dopasować zajęcia do potrzeb, wymagań oraz Twojego poziomu.

[*CO OFERUJEMY?

*] 1] Program przystosowany do Twoich potrzeb oraz wymagań, tak, aby jak najszybciej i najefektywniej uzyskać oczekiwane rezultaty, nie zapominając o sympatycznej atmosferze sprzyjającej nauce języka.

2] Przygotowanie do egzaminów (np. C1 Advanced, B2 First (FCE), IELTS, TOEFL), egzaminu ósmoklasisty i matury na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym.

3] Dostęp do platformy umożliwiającej łatwe odwołanie lub przesunięcie zajęć, zapisanie się na nowy kurs, jak i śledzenie postępów w nauce oraz kontrolowanie płatności i ilości zajęć, które pozostały do wykorzystania.

4] Dostęp do platformy umożliwiającej kontakt z lektorem, dostęp do plików przerabianych na zajęciach, załadowanie wykonanej pracy domowej, oraz bycie na bieżąco z aktualizacjami dotyczącymi kursu.

5] Lekcje grupowe skupiające się na języku ogólnym lub przygotowujące do egzaminu.

6] Zajęcia prowadzone profesjonalnie i na najwyższym poziomie,  ale również w [*sympatycznej oraz otwartej atmosferze, *] gwarantującej nie tylko efekty, ale również dobrą zabawę.

7] Praktyczne podejście do języka,  naukę poprzez filmy, rozmowę, tłumaczenie zdań, przy jednoczesnym niezaniedbywaniu gramatycznych aspektów języka.

8] Zajęcia prowadzone przez doświadczonych oraz wykształconych lektorów, posiadających wykształcenie wyższe oraz odpowiednie predyspozycje do nauczania.

9] Materiały dydaktyczne wliczone w cenę kursu.

JAKIE RODZAJE KURSÓW SĄ U NAS DOSTĘPNE?

Oferujemy szeroki zakres kursów:

1] Kursy grupowe - w wymiarze 1 lub 2 lekcji po 90 minut tygodniowo, z języka ogólnego, konwersacji, kursy egzaminacyjne, lub z języka biznesowego,  na każdym poziomie zaawansowania. Gwarantujemy małe grupy, od 4 do 8 osób,  tak, aby nauka była komfortowa i nauczyciel miał możliwość indywidualnego podejścia do ucznia. I semestr zajęć grupowych trwa od października do lutego, natomiast semestr II od lutego do maja. Zapisy trwają cały semestr, aczkolwiek warto zarezerwować sobie miejsca już w wakacje.

2] Kursy indywidualne - prowadzone na każdym poziomie zaawansowania, całkowicie dopasowane do potrzeb oraz wymagań uczestnika: mogą skupiać się na rozwoju słownictwa, konwersacjach, gramatyce. Na pierwszych zajęciach z lektorem ustalany jest plan działania, który może być modyfikowany wraz z upływem kursu i rozwojem umiejętności uczestnika.

3] Kursy specjalistyczne - z języka medycznego, biznesowego, prawniczego, IT, dostosowane do Twoich oczekiwań.

4] Kursy firmowe - z dojazdem do klienta, całkowicie spersonalizowane  pod kątem branży danej firmy oraz poziomu i ilości uczestników zajęć.

FORMA ZAJĘĆ
Zajęcia odbywają się indywidualnie lub grupowo, wyłącznie w formie online.

CO JEST POTRZEBNE?
Lekcje odbywają się przez platformy online wybrane przez uczestnika kursu lub lektora (Skype, Zoom, Google Meet, Teams), więc wszystko, co jest potrzebne, to dobre łącze internetowe.

DARMOWA LEKCJA PRÓBNA (30 minut)
Aby wstępnie zaplanować rodzaj nauki, umów się na darmową lekcję próbną ,  w trakcie której poznasz lektora, opowiesz o swoich celach językowych, oraz sprawdzisz poziom języka.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej na portalu lub:

Nr telefonu: 799 288 376
E-mail:  kontakt(małpa)arero(kropka)pl

Do zobaczenia!

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Arero
Józefa Chociszewskiego, 12
64-100 Leszno
NIP: 6972387320

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2022

Uczę się u Pani Agnieszki w Arero już od jakiegoś czasu, bez stresu, bardzo polecam!! :) Po 3 miesiącach lekcji zdałam FCE i czuję się dużo pewniej w mówieniu, na czym mi zależało..

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.