Szkoła Językowa Arero

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Poznań
Faktura VAT

Szkoła Językowa Arero

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Szkoła Językowa Arero

O mnie

Wpisz Arero w Google i sprawdź naszą ofertę na stronie :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Kornel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2022

Szukałem długo odpowiedniej szkoły językowej i ta akurat spełniła moja oczekiwania. Dużo gramatyki, konwersacji i ogólnie czuć, że lektor się przykłada do zajęć i zawsze jest super przygotowany. Przygotowywałem się do egzaminu FCE i go zdałem, więc mogę tę szkołę szczerze polecić :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2022

Uczę się u Pani Agnieszki w Arero już od jakiegoś czasu, bez stresu, bardzo polecam!! :) Po 3 miesiącach lekcji zdałam FCE i czuję się dużo pewniej w mówieniu, na czym mi zależało..

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.